CAMPIONATUL REGIONAL DE MINI RUGBY U14 R7- ETAPA A III A RETUR


28 Mai 2022
CSS BEGA TIMISOARA

 

 

 

PROGRAM TURNEU:

 

Categoria Under 6 

Echipe participante              DURATA JOC 2 X 5 MINUTE

01.Vulturul Negru Oradea

02.Warriors Timisoara

03.CSS BEGA Timisoara

 

Categoria Under 8

Echipe participante                 DURATA JOC 2 X 7 MINUTE

01.CSS Viitorul Cluj Napoca

02.Warriors Timisoara

03.Vulturul Negru Oradea

04.Dragonii Sibiu

05.CSS BEGA Timisoara

 

NR

CRT

ORA

CATEGORIA

ECHIPA A

ECHIPA B

REZULTAT

01.

11.30

UNDER 8

CSS BEGA Timisoara

Warriors Timisoara

 

02.

11.45

UNDER 8

Vulturul Negru Oradea

Dragonii Sibiu

 

03.

12.00

UNDER 6

CSS BEGA Timisoara

Warriors Timisoara

 

04.

12.15

UNDER 8

CSS BEGA Timisoara

Vulturul Negru Oradea

 

05.

12.30

UNDER 8

CSS Viitorul Cluj Napoca

Warriors Timisoara

 

06.

12.45

UNDER 6

Vulturul Negru Oradea

Warriors Timisoara

 

07.

13.00

UNDER 8

Vulturul Negru Oradea

CSS Viitorul Cluj Napoca

 

08.

13.15

UNDER 8

Dragonii Sibiu

CSS BEGA Timisoara

 

09.

13.3O

UNDER 6

CSS BEGA Timisoara

Vulturul Negru Oradea

 

10.

13.45

UNDER 8

CSS Viitorul Cluj Napoca

Dragonii Sibiu

 

11.

14.00

UNDER 8

Warriors Timisoara

Vulturul Negru Oradea

 

12.

14.15

UNDER 8

CSS BEGA Timisoara

CSS Viitorul Cluj Napoca

 

13.

14.30

UNDER 8

Dragonii Sibiu

Warriors Timisoara

 

 

Categoria Under 10

 

Echipe participante:

01.Warriors TiEmisoara

02.Vulturul Negru Oradea

03.Rugby Club Junior Cluj Napoca

04.CSS BEGA Timisoara

 

 

NR

CRT

ORA

ECHIPA A

ECHIPA B

REZULTAT

01.

11.30

CSS BEGA Timisoara

Warriors Timisoara

 

02.

11.30

Vulturul Negru Oradea

Rugby Club Junior Cluj Napoca

 

03.

12.00

CSS BEGA Timisoara

Rugby Club Junior Cluj Napoca

 

04.

12.00

Warriors Timisoara

Vulturul Negru Oradea

 

05.

12.30

Vulturul Negru Oradea

CSS BEGA Timisoara

 

06.

12.30

Rugby Club Junior Cluj Napoca

Warriors Timisoara

 

 

 

 

Categoria Under 12

 

Echipe participante

Viitorul Cluj Napoca

Soimii Campia Turzii

Vulturul Negru Oradea

Dragonii Sibiu

CSS BEGA Timisoara

Titanii Sighisoara

 

GRUPA  A

GRUPA B

CSS BEGA Timisoara

Vulturul Negru Oradea

Soimii Campia Turzii

Dragonii Sibiu

Viitorul Cluj Napoca

Titanii Sighisoara

 

PROGRAM JOCURI

NR

CRT

ORA

ECHIPA A

ECHIPA B

REZULTAT

01.

11.30

CSS BEGA Timisoara

Soimii Campia Turzii

 

02.

11.45

Titanii Sighisoara

Dragonii Sibiu

 

03.

12.00

Soimii Campia Turzii

Viitorul Cluj Napoca

 

04.

12.15

Vulturul Negru Oradea

Dragonii Sibiu

 

05.

12.30

CSS BEGA Timisoara

Viitorul Cluj Napoca

 

06.

12.45

Titanii Sighisoara

Vulturul Negru Oradea

 

07.

13.00

LOCUL 3 GRUPA A

LOCUL 3 GRUPA B

 

08.

13.00

LOCUL 2 GRUPA A

LOCUL 2 GRUPA B

 

09.

13.15

LOCUL 1 GRUPA A

LOCUL 1 GRUPA B

 

 

 

 

CATEGORIA UNDER 14

ECHIPE PARTICIPANTE

01.VIITORUL Cluj Napoca

02.SOIMII Campia Turzii

03.SOIMII Turda (fete)

VULTURUL NEGRU Oradea

WARRIORS Timisoara

06.CSS BEGA Timisoara

DRAGONII Sibiu

 

GRUPA  A

GRUPA B

CSS BEGA Timisoara

WARRIORS Timisoara

SOIMII Turda (fete)

VIITORUL Cluj Napoca

DRAGONII Sibiu

SOIMII Campia Turzii

VULTURUL NEGRU Oradea

-

 

 

PROGRAM JOCURI

NR

CRT

ORA

ECHIPA A

ECHIPA B

REZULTAT

01.

13.30

CSS BEGA Timisoara

SOIMII Turda (fete)

 

02.

13.30

VULTURUL NEGRU Oradea

DRAGONII Sibiu

 

03.

13.45

WARRIORS Timisoara

VIITORUL Cluj Napoca

 

04.

14.00

SOIMII Turda (fete)

DRAGONII Sibiu

 

05.

14.00

CSS BEGA Timisoara

VULTURUL NEGRU Oradea

 

06.

14.15

SOIMII Campia Turzii

WARRIORS Timisoara

 

07.

14.30

VULTURUL NEGRU Oradea

SOIMII Turda (fete)

 

08.

14.30

CSS BEGA Timisoara

DRAGONII Sibiu

 

09.

14.45

VIITORUL Cluj Napoca

SOIMII Campia Turzii

 

10.

15.00

LOCUL 3 GRUPA A

LOCUL 3 GRUPA B

 

11.

15.00

LOCUL 2 GRUPA A

LOCUL 2 GRUPA B

 

12.

15.15

LOCUL 1 GRUPA A

LOCUL 1 GRUPA B